אודות

אתי גרשי חריף בקליניקההיי, אני אתי גרשי חריף, ילידת 58.
מאמנת אישית וזוגית בשיטת סאטיה ומנחת NLP דמיון מודך, ו- FOCUSING, אוהבת, תקשורתית ורוחנית, המשלבת את כל העולמות שרכשתי בחיי, אימון אישי, טכניקות מ- NLP, את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית ושיטת התמקדות – fucosing.
בשנים האחרונות, ליוויתי אנשים רבים בצמתי דרכים משמעותיות וסייעתי להם לעבור שינויים בתחומים רבים בחייהם. החל באימון אישי לזוגיות ויחסים וכלה בקריירה ובעצמאות כלכלית.

הסיפור שלי

תחילת המסע שלי

אל עולם האימון והמנטורינג סללתי דרך ארוכה ורבת שנים. אלו נסיבות החיים שהובילו אותי עד הלום – והסיפור שלי הוא חלק בלתי נפרד מההכשרה והידע שצברתי, ואותם אני שמחה לשתף ולחלוק איתכן ואתכם באהבה.

עד שנת 2004 עבדתי בתחום הפרסום, וב-2005 התחלתי את דרכי כעצמאית בתחום הנדל"ן, שם עבדתי במשך כ-7 שנים. אם עלי לסכם את התחושה העיקרית שעלתה בי לאורך אותן שנים, אגדיר אותה כחוסר שביעות רצון. הרגשתי שזהו לא מקומי וכי אינני מסופקת.

העבודה מול אנשים ובניית הקשרים הקרובים שרכשתי עם לקוחות לאורך 16 שנות ניסיוני, העבירו לי את המסר החשוב שקיבלתי בחיי – עלי לעבוד עם אנשים ולשמש גורם תומך ומטפל בחייהם.

הסיפור של הזוגיות שלי

לאחר שזכיתי לפגוש באודי, בן זוגי המקסים והתומך, בשנת 2009, מצאתי את עצמי מתמודדת לראשונה עם אתגרים חדשים שהתעוררו ביני ובין עצמי רק לאחר שהבנתי כי אינני לבד יותר – וכי כעת כל בחירה שאעשה עבור עצמי, תהיה בהקשר זוגי.

וכך, לצד שפע השמחה וההתרגשות, הייתה גם רמת מורכבות שדרשה התמודדות. למדתי כי חוויות העבר שלי מכוננות את כל מערך האמונות, התגובות ותפיסות העולם שלי – וכי על מנת לחיות בזוגיות, עלי ללמוד כיצד להשתחרר מהן וללמוד כיצד לפעול מתוך חופש מוחלט, גם מתפיסותיי שלי.

תהליך לימודי שאינו מסתיים

ב-2015 התחלתי את דרכי בלימוד אימון אישי בשיטת סאטיה (בסנסקריט – אמת. בפאלי – קשב, השפות ההודיות העתיקות שבה נכתבו הכתבים הבודהיסטיים) – המאפשרת לך למצות את הפוטנציאל הטמון בך. האימון מתבצע על ידי כך שהמאמן משקף את תגובותיך ושפתך הרגשית ומנחה אותך כיצד לזהות אותם, להישאר במודעות אליהם ומתוך כך לעבור תהליך שמוביל אותך לחופש והפחתת הסבל.

ב-2018 למדתי והטמעתי גם את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. ובמקביל לכך, אני בוגרת קורס סיוע לנשים נפגעות הטרדה מינית ונפגעות אלימות כלכלית.

ב-2021 הוספתי לארגז הכלים את הנחיית NLP ודמיון מודרך, והטמעתי את הכלים. ואני משלבת אותם באימון האישי. היכולת לעבוד עם התת מודע מאפשרת לאדם להשפיע על חייו בכל תחום שיבחר להסיר חסמים ולהשיג את מטרותיו.
המסע ההתפתחותי שלי טרם הסתיים. אני ממשיכה בכל עת להעמיק את הלימוד שלי ולשפר את טכניקות האימון שלי – דרך בית ספר EMOTION והשתלמויות בתחומים רבים שמאפשרים לי להתאים את הטיפול למגוון רחב של צרכים.

לימודים שנתיים שוטפים

 • קורס שנתי בבי"ס EMOTION – כיתת אומן – לימוד העשרה והעמקת האימון
 • מנטורינג – הדרכה וליווי על ידי מאמנת מוסמכת וותיקה להעלאת סוגיות באימון
 • אימון אישי בשיטת סאטיה – מתאמנת באופן קבוע
 • BECOME ONE מרכז לפיתוח שלווה, חופש וחמלה – תרגול מיינדפולנס, מדיטציה, ריטריט

לימודי תעודה

 • 2024 – EMOTION – בי"ס למאמנים – אימון זוגות בשיטת סאטיה
 • 2023 – מרכז גוף נפש – FOCUSING התמקדות
 • 2021 – מכללת רטר – לימודי מסטר NLP ודמיון מודרך
 • 2019 – BECOME ONE מרכז לפיתוח שלווה, חופש וחמלה – קורס לשוב לעצמי בדרך הזן – עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית
 • 2017 – עמותת רוח נשית – קורס ליווי נשים נפגעות אלימות כלכלית
 • 2016 – EMOTION, בי"ס להוויה הקשבה וטרנספורמציה – הכשרת מאמנים בשיטת סאטיה
 • 2013 – "תאיר" – קורס סיוע לנשים נפגעות הטרדה ותקיפה מינית

 

1987 – אוניברסיטת תל אביב – תולדות האמנות והיסטוריה של עם ישראל

1980 – אוניברסיטת תל אביב – מכינה קדם אקדמאית

אני אוהבת ללמוד ולהתפתח ואני מבינה כיום שלא אפסיק לעשות זאת לעולם.