המלצות

המלצות
המלצות

אתי יקרה הפירות שלי מהתהליך שעברתי אתך הם: לחשוב לפני מה שאני רוצה לומר, לשוחח ברוגע, ובביטחון לשים את הדברים על השולחן בלי פחד מול האנשים הקרובים אלי. פיתחתי יותר חמלה, סליחה ולא לשמור טינה.
ממני ל.

המלצות
המלצות

…אתי עשתה לי קליר וויי… בדרך בטוחה ומכוונת שאלה אותי שאלות, מאד עזרה לי הסימולציה ומשחק התפקידים בו אתי השתמשה, היא היטיבה להבין את הדברים שמפעילים אותי, ולכן נגעה בהם בסבלנות ובהקשבה וסייעה לי לחוש את הגוף ולהירגע. המשפט "תזכרי שהכל אפשרי" היה מרגיע עבורי, ואף המשיך ללוות אותי בזמן הסדנא… תודה, זיוה

המלצות
המלצות

הגעתי לאתי לשיחת הכנה לקראת הרצאה בתיכון בפני 150 תלמידים. אתי ניחנה ביכולת יוצאת דופן לשאול את השאלות הנכונות בזמן הנכון. באדיבות, באהבה ובסבלנות היא עזרה לי לעשות סדר ולהכין את ההוויה שלי לקראת ההרצאה. והתוצאה: הרצאה מעולה. תלמידים נלהבים ומורים מרוצים.
תודה אתי, מירי קנבסקי

המלצות
המלצות

…מהתהליך שעברתי אצלך אני רואה שהצלחת לחזק אצלי את הביטחון, ולהחזיר לי קצת אופטימיות. אני חושבת על השיחות ביננו, וגם רואה לנגד עיני את מה שהשגתי מהאימון למרות הקשיים. כשדיברתי על הילדות ועל הבית, שגדלתי בו זה עזר לי להבין מאיפה צצו לי קשיים בבגרות המוקדמת והמאוחרת. האימון אתך עזר לי לראות ולהבין מה הם הדברים החשובים שאותם אני רוצה להגשים בהמשך האימונים…
לאה

המלצות
המלצות

היי אתי,
…הגעתי אל התהליך במטרה לאהוב את עצמי ולהאמין בעצמי. היום אני באמת רואה את עצמי ואוהבת את עצמי יותר ויותר. אני בתהליך מתמשך. נפל לי האסימון שהסיבה שלא האמנתי בעצמי היא שאני עושה "מרתונים קצרים" כמו שאמרת.. לאחר תובנה זו התחלתי לחיות את חיי אחרת וכיום זה בא לידי ביטוי בכל דבר אבל יותר מכל בעיסוק שלי..
אושרה

המלצות
המלצות

היי אתי
לאחר 15 מפגשים אני רואה כמה עזרו לי האימונים אתך: צמצמתי את ההוצאות החודשיות, הגדלתי את ההכנסות החודשיות בחודשים פחות עמוסים (כשאין לחץ בלימודים), הערכה עצמית גבוהה יותר, כתוצאה מהצלחה בהתמודדות עם משימות רבות בו זמנית מה שהיה קשה לי….
גל מזרחי

המלצות
המלצות

אתי יקרה,
רוצה להודות לך על שיחת ההכנה, לקראת מצגת חשובה אותה הייתי צריכה להציג במסגרת העבודה. השיחה סייעה לי להיות ברורה וממוקדת במטרה. לחוש נינוחה ועניינית ובעיקר להיות באינטראקציה מיטיבה עם המאזינים. אולי זה הזמן לומר לך שבתחילה הייתי סקפטית לגבי תרומתה. אולם בדיעבד הייתה תמורה מלאה ואף מעבר לכך.
תודה מקרב לב, חנה בוריה יאיר