שתי אכזבות גדולות

היא הגיעה אלי לאחר 2 אכזבות גדולות בחייה

התחתנה בגיל צעיר ויש לה ילד, לאחר מספר שנים התגרשה. כששאלתי למה? לא יודעת הוא שיעמם אותי ולא אהבתי אותו.

לאחר מספר שנים נישאה שוב לגבר גרוש עם ילדים, הוא מאוד אהב אותה ונולד להם בן משותף. בתחילת הקשר זה מאוד החמיא לה שהוא אוהב אותה, אבל היא לא ראתה שהאהבה הזו הייתה אובססיבית עד שהוא פשוט לאט "חנק" אותה, הציק לה, הגביל אותה, כל צעד שעשתה הוא רצה לדעת היכן היא ומה היא עושה. למזלה כי רב, היא עבדה והייתה לה עצמאות כלכלית. האלימות הזאת שלא הייתה פיזית אמנם עברה את הגבול, בכך שהוא התעלל בילדם הקטן. הוא היכה אותו, והיא יצאה להגנת בנה. שנים רבות לקח לה פשוט להבין שהיא צריכה לברוח ממנו. וכך היה היא נאלצה ל"ברוח ממנו", ולתבוע גט.

אני מספרת זאת מסיבה עיקרית שהיום לאחר יותר מעשור שנים שהיא חופשיה ממנו, ולא מצאה זוגיות שהיא חולמת עליה.

באימון היא הבינה שהיא פגועה מאוד מהקשר שהיה לה בנערותה. קשר אהבה הראשון שלה כשהייתה נערה, הבחור החליט להיפרד ממנה ולה היה שיברון לב ממנו. למרות שעברו שנים רבות עדיין היא חולמת על האהבה שהייתה ביניהם ולא התממשה.

הנישואים הראשונים היו מתוך נחמה, ולא מתוך זה שהיא אהבה אותו. והנישואים השניים היו ממקום שלא להישאר לבד. מה גם שהוא מאוד התלהב ממנה וזה החמיא לה.

אמרתי לה שאנחנו לא נתעסק בלמה זה קרה, כי זה קרה. מה שחשבתי זה שהיא צריכה לחזק את הביטחון העצמי שלה במי שהיא. אישה עצמאית אימא נפלאה מחויבת ואוהבת. לזכור שיש לה מה לתת וללמוד לאהוב את עצמה. "הגדולה שלה נמצאת בתוכה" (נטאלי בן דוד), רק נחשוף זאת יחד. כרגע ביקשתי ממנה לא לצאת לדייטים, להתרכז בחיים שלה ובמה שהיא עושה.